„Debesų Pieva“

2018-06-01 at 08:36
Zarasų krašte, Antalieptėje („Inovatorių slėnyje“) šių metų birželio 27d. – liepos 1 dieną vyks festivalis – stovykla .  Kviečiu jus ir jūsų bendruomenę sudalyvauti, „Debesų pieva“ – tai „atsivėrusių durų“ renginys gamtos apsuptyje, kur penkioms dienoms suburiami žmonės, nusiteikę naujoms patirtims, galimybėms, iššūkiams, priėmimui supančios gamtos ir žmonių. Tai renginys, kurį kuriame kiekvienas!
     „Debesų pieva“ – saugi erdvė atradimams, sąmoningiems patyrimams. Per kūrybą, menus, garsą, įvairias kūno ir judesio praktikas sugrįšite į komforto zoną – buvimą savimi. Festivalis – stovykla skirtas įvairaus amžiaus žmonėms bei šeimoms – tėvelių patogumui vaikų užimtumu bus pasirūpinta „vaikų pievoje“, čia vyks įvairios kūrybinės veiklos ir judrūs žaidimai.
      „Debesų pievoje“ nemokamai dalyvauti gali vaikai iki 12 metų lydimi tėvų arba globėjų bei neįgaliuosius lydintys asmenys. Norime kuo daugiau pažinti ir pritraukti vietos bendruomenę, dėl to jiems taikome 50 % nuolaidą. Labai raginame pasidalinti šia žinia tarp savų, gal kam bus labai aktualu. Taip pat prisegu plakatą, jeigu galite pasidalinkite su savo bendruomene elektroniniu paštu, ar socialinėje medijoje
Daugiau informacijos apie festivalį tinklapyje – www.debesupieva.lt
Socialiniame tinkle FB – www.facebook.com/Dpieva/