2018 m. balandžio 28 d. 12.00 val.

2018-04-27 at 23:17

2018 m. balandžio 28 d. 12.00 val. Antalieptės bibliotekoje įvyks Kraštiečių forumas. Tikimės aktyvios diskusijos su politikais ir bendruomenių nariais, turinčiais verslo praktikos ir jos besimokančiais. Diskutuosime kokią ateitį galime sukurti kartu ir bandysime atsakyti į klausimus:

– Ar esame pasiruošę priimti atvykstančius?

– Kas laukia norinčių gyventi regionuose?

VGTU magistratūroje studijuojanti antalieptiškė Austėja Raugaitė pateiks prezentaciją apie perteklinio nekilnojamojo turto panaudojimą skatinant grįžtamąją migraciją ir regionų pasirengimą jai, galimybes priimti sugrįžtančius.

Forume dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava; politikė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį mokesčių srityje Daiva Kelečienė; politikas ir verslininkas Ignas Zavadskas; draudimo brokerė Daiva Puluikienė; verslininkas kraštietis Gintas Strelčiūnas ir kiti vietos verslininkai, amatininkai, aktyvūs Antalieptės, Dusetų, Guntulių, Purvynės ir Naršėnų bendruomenių nariai.

Forumą apibendrins VGTU doc. dr. Jūratė Šliogerienė, kuri taip pat pristatys pateiktą mokslinei praktikai paraišką. Joje Zarasų rajono pavyzdžiu bus analizuojami regionų atgaivinimo sprendimai.

Forume laukiame visų neabejingų savo krašto išlikimo idėjai!

Antalieptės bibliotekos informacija

Antalieptės Biblioteka nuotrauka.